foto obrazy druk wielkoformatowy - fotografia-reklama-grafika-wydruki-zdjęcia online łódź

Przejdź do treści

Menu główne:

WNĘTRZA
Złóż zamówienie
tapety-wystrój wnętrz

W naszym serwisie zamówisz foto obrazy z własnego zdjęcia, które w prosty sposób dostosujesz do swoich potrzeb. Twój foto obraz może powstać zarówno ze zdjęć nadesłanych przez Ciebie jak i z fotografii, które znajdziesz w naszej galerii.

Obrazy i zdjęcia na płótnie powstają przy użyciu profesjonalnych ploterów fotograficznych, co gwarantuje jakość, trwałość i wartość wizualną każdego stworzonego przez nas fotoobrazu.
Służymy fachową poradą i dokładamy wszelkich starań, by zamówione przez Ciebie zdjęcie na płótnie cieszyło i inspirowało każdego dnia, wypełniając Twój dom czystym pięknem.

FOTO-OBRAZY
 
Obrazy drukowane oprawiane są na blejtram z drzewa sosnowego o przekroju listwy 20x35mm. Część zdjęcia na płótnie zawijana jest  na bok ramy. Listwa posiada rant odsuwający materiał od drzewa. Materiał napinany jest na ramie za pomocą klinów rozporowych.

   Obrazy na płótnie ze zdjęcia mogą być jedno częściowe ale mogą też składać się z kilku części.

Zupełnie za darmo mają Państwo możliwość zmiany koloru zdjęcia na efekt czarno-biały lub sepię, a my wydrukujemy obraz na płótnie według wybranego wariantu kolorystycznego.


Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego